Core Yatis презентували вишуканий електронний коктейль

CoreYatis01

автор: iOne
фото надане колективом

Харківський лейбл Ultra Vague Recordings продовжує тішити музичних гурманів смачними релізами, відкриваючи нові імена. Нещодавно каталог рекорд-лейбла поповнився дебютним повноформатним альбомом електронного проекту Core Yatis.

«Core Yatis – виключно студійний проект, розрахований на дев’ять треків, – розповідає про колектив та його реліз ідейний натхненник Олександр Шульга. – Концепція Core Yatis зав’язана на концепції дев’яти планет сонячної системи. Більшість пісень написані на власній (вигаданій – прим. ред.) мові, кілька англійською та одна російською. Загалом ми намагаємося обходити мовну диференціацію чи будь-які релігійні та національні переконання. Ми всі тут одне гігантське плем’я».

На одноіменну із назвою колективу платівку потрапило дев’ять композицій, в яких сплелися аналогові синтезатори, біти, оркестрові та етнічні інструменти, прикрашені чудовим вокалом. Музична ж стилістика альбому складається із «смачного» поєднання тріп-хопу, даунтемпо, індітроніки та легкого вкраплення етнічних мотивів. Музичні гурмани можуть спробувати цей коктейль за посиланням.

За назвою проекту Core Yatis ховаються Олександр Шульга та Олена Білоус, котрі впродовж 2012–2013 років кропітливо шліфували кожну пісню для дебютного альбому. Запис матеріалу відбувався на столичній студії Віталія Телезіна «211 Recording», а мастеринг платівки було зроблено на брістольській студії «Optimum Mastering».

Обкладинка та трек-ліст альбому «Core Yatis»:
CoreYatis-CoreYatis25001. Time
02. Tory
03. Taina
04. Izytami
05. Nateya
06. Izangto
07. Neft
08. Ana Hia Sou
09. Rannet
Advertisements

1 thought on “Core Yatis презентували вишуканий електронний коктейль

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s